Birlik ve Beraberlik Toplantısı

Tarih: Haziran 15, 2012

BİRLİK VE BERABERLİK TOPLANTISI

09.HAZİRAN.2012

Mesleğimizi yakından ilgilendiren , Sektörümüzün gündemine ilişkin konuların ele alındığı Birlik ve Beraberlik Toplantısı üyelerimiz katılımıyla BESOB binası ÖRNEK düğün salonunda gerçekleştirildi.
Toplantıya Uludağ Üniversitesi Öğretim Üyesi Sayın Gökhan YENİKAYA, Kamil Koç Otobüsleri servis müdürü Lokman FERAH ve Bursa Birlik servis müdürü Sayın Mesut ESER’ de katıldı.
Toplantının açılış konuşmasını yapan oda başkanımız Sayın Sadi AYDIN , araç takip sistemleri hakkında bilgi vermek için Sayın Gökhan YENİKAYA’ yı kürsüye davet etti, daha sonra başkanımız Sadi AYDIN gündeme ilişkin önemli bilgileri oda üyelerimizle paylaştı.
Toplantının sonunda odamız tarafından örnek davranışlarıyla mesleğimizi onurlandıran öğrenci servis aracı şoförü Yasin MALKOÇ ve Personel servis aracı şoförü Muslu Muhuttin GÜRAL yılın örnek şoförleri seçildi. Öğrenci servis aracı şoförü Yasin MALKOÇ Plaketini Sayın Lokman FERAH’ dan, Personel servis aracı şoförü Muslu Muhittin GÜRAL ise Plaketini Mesut ESER’ den aldılar.

(HABERLE İLGİLİ DETAYLARI TOPLANTILAR BAŞLIĞINDAN ULAŞABİLİRSİNİZİZ)

Korsan Denetimi Sürüyor
Anket

Servis şoförünüze güveniyor musunuz?

Bursaspor

Bursaspor'a Başarılar Dileriz